Nowości
Ocena: 5/5 (2)

WCS Europe Premier League - Ro8 - MaNa live!

Data publikacji : 23.09.2014

We wtorek poznaliśmy 16 najlepszych graczy WCS Europe Premier League sezonu 3, wśród nich znajduje się jeden Polak - Grzegorz "MaNa" Komincz!

W turnieju pozostało jeszcze 7 Koreańczyków, 3 innych Patience, First i Jjakji zostało wyeliminowanych w Ro32. Dla wielu graczy z Korei może to być ostatni sezon regionalnych rozgrywek WCS, gdyż od następnego roku zmienią się zasady i każdy gracz będzie musiał mieszkać w danym regionie przez cały okres trwania sezonu.

Trochę o samych grupach: do grupy A trafiło czterech graczy europejskich, mocni ostatnimi miesiącami Harstem i Bunny, oraz Miniraser i Happy, w grupie B natomiast zobaczymy świetne TvZ pomiędzy TLO i Yoda oraz PvZ - San vs Vortix. Do grupy D trafił Dayshi, który raczej nie jest zadowolony ze swoich przeciwników - MC, StarDust i ForGG.
Nas oczywiście najbardziej interesuje grupa C, w której znajduje się MaNa. W pierwszej grze przyjdzie mu zmierzyć się z mocnym terranem z Team Acer - MMA. Druga para to Welmu i Golden; przed Grześkiem bardzo trudne mecze, awans do upragnionego Ro8 nie będzie łatwy.

Tagi: eSport, mana, WCS
UWAGAUprasza się osoby kopiujące w całości newsy z naszej witryny na swoje strony lub fora o wstawianie widocznych klikalnych linków, bezpośrednio do pobranego tekstu. W przypadku braku widocznego linku, skopiowanie tekstu uważa się za kradzież własności intelektualnej.
Dziękujemy: Administratorzy serwisu.

Autor: Fanek
Data publikacji : 23.09.2014
Data modyfikacji : 23.09.2014
Liczba wyświetleń tekstu: 2097
powrót
drukuj
pdf
poleć

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy


Archiwum nowości