Nowości
Ocena: 0/5 (0)

Film dokumentalny: Sons of StarCraft

Data publikacji : 11.01.2014

W sieci pojawił się czwarty, ostatni odcinek filmu dokumentalnego Sons of StarCraft, który został zapowiedziany w październiku 2012 roku. Bohaterami opowieści są dwaj komentatorzy e-sportowi, których raczej nikomu nie trzeba przedstawiać: Dan "Artosis" Stemkoski i Nick "Tasteless" Plott.

Film składa się z 4 cześci, w pierwszym odcinku, chłopaki opowiadają jak zaczęła się cała ich przygoda ze StarCraftem, początki Brood Wara, fascynacja Koreą, pierwsze mecze w telewizji, Proleague, występy na WCG, praca dla GOMtv przy GSL i wiele innych ciekawych tematów.
Z filmu możemy także dowiedzieć się wiele o panujących zwyczajach i codziennym życiu w Korei, w tym nietypowym, oryginalnym w każdym calu kraju, który stał się kolebką światowego e-sportu.
Bardzo fajny materiał dla wszystkich fanów Artosisa, Tastelessa i StarCrafta, polecamy!

UWAGAUprasza się osoby kopiujące w całości newsy z naszej witryny na swoje strony lub fora o wstawianie widocznych klikalnych linków, bezpośrednio do pobranego tekstu. W przypadku braku widocznego linku, skopiowanie tekstu uważa się za kradzież własności intelektualnej.
Dziękujemy: Administratorzy serwisu.

Autor: Fanek
Data publikacji : 11.01.2014
Data modyfikacji : 11.01.2014
Liczba wyświetleń tekstu: 2595
powrót
drukuj
pdf
poleć

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy


Archiwum nowości