Nowości
Ocena: 5/5 (3)

Unikatowa kolekcja ubrań CJ Entus!

Data publikacji : 24.05.2012

Przeglądając teamliquid.net dział Brood War trafiłem na ciekawy temat dotyczący uniformów graczy koreańskiej Proleague. Jeden z użytkowników portalu wkleił zdjęcie kompletnego stroju teamu CJ Entus, z autografem Leta. Zaciekawiony fotografią napisałem do niego wiadomość i jak się okazało, gość ten posiada całkiem pokaźną kolekcję!

Jak mówi udało mu się zakupić uniformy przez znajomego, który kilka lat (rok 2008-2009) temu rozmawiał z menadżerem CJ Entus, gdy team zmieniał ubranka po zakończeniu sezonu.
Co ciekawe udało mu się załatwić uniform, który nosił Savior podczas rozgrywek ligi. Savior uważany był za jednego z najlepszych graczy Brood War, miał na swoim koncie obok NaDy, iloveoov, Bisu i Flasha, 3 tytuły MSL, tytuł OSL i 2 wygrane Blizzcony. Na początku 2010 roku został zawieszony i zbanowany life-time z ligi KeSPA za sprzedawnie meczy. Poniższe zdjęcia przedstawiają oryginalny uniform, który nosił Savior, podpis oznacza pierwsze jego imię "Jae Yoon". Jest to bez wątpienia unikat.


"razorsuKe" z TL.net w swojej kolekcji ma ubrania prawie całego CJ Entus, które podpisane są prawie przez wszystkich graczy, między innymi Leta, Snow, Movie, Hydra, skyHigh, Iris, Effort inni. Wiele kurtek jest oryginalnie noszonych przez graczy podczas meczy, między innymi Saviora, skyHigh z meczu z Hwaseung OZ, który przyniósł zwycięstwo dla teamu, a także Leta czy Movie (który gra aktualnie dla Team8).

 

Cała kolekcja liczy 14 par spodni, 14 bluz/ koszul i 7 kurtek zimowych. Całość zajmuje 2 szafy :). To nie wszystko, Kanadyjczyk jest także w posiadaniu uniformu Grega "Idry" Field, który grał i mieszkał w Korei w domu CJ. Jest to bez wątpienia unikat.

 

 

Inne zdjęcia z kolekcji:
 
 

Po wymianie kilku wiadomości jak dowiedziałem się, spora ilość uniformów będzie wystawiona na aukjcę ebay 30 maja, istnieje także możliwość zakupu "od ręki", w grę wchodzi także wysyłka z Kanady do Polski. Dla starych fanów Brood Wara, koreańskiej Proleague i CJ Entus jest to nieczęsto spotykana okazja zakupu świetnych rzeczy. Oryginalne kurtki i bluzy noszone przez największe gwiazdy esportu, do tego wraz z autografami. Osobiście muszę przyznać, że pierwszy raz widzę taką kolekcję.

CJ jak zainteresowanym dobrze wiadomo zeszłego tygodnia rozegrał pierwsze mecze w StarCraft2 w nowym sezonie SK planet Proleague i radzi sobie całkiem nieźle. Jest to prawdopodobnie jedyna taka okazja zakupu dawnych teamowych uniformów.
 
 


Kontakt z właścicielem:

  

"CJ Entus 2012 w najnowszych uniformach"


StarCraft2.net.pl nie ponosi żadnych profitów ze sprzedaży, informujemy tylko czytelników o tej unikatowej kolekcji.

 

UWAGAUprasza się osoby kopiujące w całości newsy z naszej witryny na swoje strony lub fora o wstawianie widocznych klikalnych linków, bezpośrednio do pobranego tekstu. W przypadku braku widocznego linku, skopiowanie tekstu uważa się za kradzież własności intelektualnej.
Dziękujemy: Administratorzy serwisu.

Powrót
Drukuj
Poleć stronę znajomemuAutor: Fanek
Data publikacji : 24.05.2012
Data modyfikacji : 25.05.2012
Liczba wyświetleń tekstu: 4440

Komentarz (3)Archiwum nowości