Kampania
<

Liberation day (Dzień Wyzwolenia)


Holobord Dominium Pierwsza misja kampanii Wings of Liberty w której Jim Raynor postanawia wyzwolić Pograniczne Rubieże na Mar Sarze spod władzy Mengska.By osiągnąć cel zmuszony jest pozbyć się stacjonującego tam Centrum Logistycznego Dominium.

The Outlaws (Wyjęci spod prawa)


Wykopalisko Dominium Tychus Findlay, stary przyjaciel Jima Raynora, odnajduje go by pomógł mu w odnalezieniu pewnych artefaktów. Pierwszy z takowych znajduje się właśnie na Mar Sarze i to jego zdobycie jest celem tej misji.

Zero Hour (Godzina Zero)


Artefakt Xel'naga Po zdobyciu artefaktu Rekieterom pozostaje oczekiwać na transport, niestety nie będzie to takie proste bowiem na planecie pojawia się rój zergów, którego zamiarem jest zniszczyć wszystko co napotkają.

The Evacuation (Ewakuacja)


Ochrona konwoju Rekieterzy Raynora otrzymują wezwanie o pomoc z planety Agria, która pozostawiona przez Dominium na pastwę zergów potrzebuje natychmiastowej ewakuacji.

Outbreak (Epidemia)


Gdy nastanie dzień Kolejna misja zlecona przez doktor Hanson zabiera nas do systemu Meinhoff gdzie znajdują się obozy dla uchodźców. Niestety okazuje się, że cała kolonia została zarażona wirusem zergów. Pozostaje jedynie likwidacja obozu.

Safe Haven (Bezpieczne Haven)


Czyściciel Jim Raynor postanawiam pomóc byłym mieszkańcom Agrii w kolonizacji niezamieszkanej, zielonej planety Haven. Jest to wyjątkowo nie na rękę stacjonującym tam protosom, którzy postanawiają do tego nie dopuścić.

Haven's Fall (Upadek Haven)


Chroniony przez zergów Wirofag Jim Raynor decyduje się na wyeliminowanie spośród załogi doktor Hanson wszystkich zainfekowanych wykrytym przez protosów wirusem zergów.

Smash and Grab (Wpadamy i Zabieramy)


Artefakt Xel'naga Tychus Findlay otrzymuje drugie zlecenie od fundacji Moebiusa, którego celem jest zdobycie kolejnego artefaktu Xel'naga.

The Dig (Wykopalisko)


Laser Drakkenów Fundacja Moebiusa próbowała pozyskać pewien artefakt, niestety z jakichś przyczyn jej się to nie udało. Rekieterzy Raynora spróbują ponowić próbę i wykorzystać ogromny laser jaki zostawiła fundacja niedaleko wykopaliska.

The Moebius Factor (Czynnik Moebiusa)


Królowa Ostrzy Tym razem znana nam już fundacja Moebiusa ma zgoła inne zlecenie, prosi Rekieterów o pomoc w związku z nacierającymi na ich planetę hordami zergów.

Supernova (Supernowa)


Fala ognia Kolejny artefakt, którego zdobycie zleca fundacja Moebiusa znajduje się na planecie Typhon. Rekieterzy jednak nie mają szczęścia bowiem naturalne słońce planety właśnie zamienia się w supernową, która spopiela jej powierzchnię.

Maw of the Void (Paszcza Odchłani)


Rozbicie krypty z artefaktem Informacje o ostatnim z artefaktów Xel'naga przesyła nam sam prezes fundacji Moebiusa - Valerian Mengsk. Cenny przedmiot znajduje się na wraku jednego ze statków rasy stwórców w kwadrancie sigma.

Devil's Playground (Diabelskie Igraszki)


Przypływ lawy Pierwsza misja jaką zleca nam Gabriel Tosh to wydobycie z pewnej wulkanicznej planety wysoko wydajnych, złotych minerałów Jorium.

Welcome to the jungle (Witamy w dżungli)


Wydobycie gazu Gabriel Tosh wynajmuje Rekieterów Raynora, by ci wydobyli 7 kanistrów gazu "Terazine". Gaz ten jednak jest także bardzo ważny dla Protossów, którzy usilnie nam przeszkadzają w wydobyciu.

Breakout (Ucieczka)


Atak nuklearny na pozycje Dominium Kolejna misja Gabriela Tosha, który prosi o pomoc w uwolnieniu jego pobratymców oraz innych więźniów politycznych Mengska z więziennej planety - Nowego Flosom.

Ghost of a Chance (Egzorcystka)


Nalot nuklearny na Indoktrynator Psi Jedna z najlepiej wyszkolonych duchów w szeregach Dominium, Nova przekonuje nas o złych zamiarach Gabriela Tosha i prosi o pomoc w wyeliminowaniu jego centrum szkolenia Widm poprzez sabotaż najistotniejszych jego punktów.