Cmentarz
<

Cobra


Cobra to szybka jednostka zdolna do ataku, zarówno celów naziemnych jak i powietrznych. Została wyposażona w dwa działka na obrotowej wieżyczce, zdolne do ataku podczas ruchu.

Dropship


Dropship to jednostka pochodząca z oryginalnego StarCrafta. Była to jednostka transportowa z silnym opancerzeniem zdolna zabierać na swój pokład kilka innych jednostek np. 8 SCV.

Firebat


Firebat to jednostka wsparcia piechoty. Dzięki swoim miotaczom ognia, o dużym polu rażenia, są w stanie szybko zlikwidować dużą ilość słabych przeciwników. Jednostka ta jest znana wszystkim z oryginalnego StarCrafta.

Lurker


Przypominający gigantycznego pająka stwór, który wyewoluował z Hydraliska. Pozornie bezbronny, Lurker pokazuje swoją moc dopiero gdy znajdzie się pod ziemią.

Lurker Den


Budynek ten, być może pod wpływem DNA Lurkera, upodobnił się do głowy tej jednostki. Nie powstaje on z Drona, tylko z przekształconego Hydralisk Dena.

Reaver


Reaver zadebiutował w oryginalnym StarCrafcie jako tzw. mobilna fabryka, z dużymi możliwościami niszczenia ekonomi przeciwnika. Idea mobilnej fabryki polegała na ciągłym produkowaniu pocisków demolujących.

Soul Hunter


Soul Hunter został przedstawiony w gameplayu Protossów, który opublikował PC Gamer. Jednostka ta poruszała się na swojej desce działającej na zasadzie poduszkowca. Budowany był w Gateway.

Tauren Marine


Jednostka Tauren Marine była żartem Blizzarda z okazji 1 kwietnia. Na szczęście potwierdzono, że model dostępny będzie w edytorze map, zatem będzie można go używać przy tworzeniu swoich kampanii.

Tempest


Tempest zastępować miał Carriera, jednak po niedługim czasie został wycofany z gry. Jednostka budowana była w StarGate, miała podobny atak do Carriera z małą różnicą. Atakował tylko cele naziemne.

Terra-Tron


Terra-Trona można otrzymać poprzez wybudowanie wcześniej odpowiednich budynków, składających się na jego ciało. W momencie gdy mamy wszystko możemy przetransformować całą naszą kupę żelastwa w Terra-Trona.

TF-620 Nomad


NOMAD jest przenośnym warsztatem, który łączy w sobie funkcję produkcyjną i obserwacyjną. Nomad dzieli wiele cech ze swoim starszym kuzynem - SCV. Jednostka ewoluowała i obecnie nazywa się Raven.